Róże Parafialne są grupą najliczniejszą w naszej Parafii. Istnieją od niepamiętnych czasów, i jak każda róża są raz bardziej rozwinięte innym razem mniej. W naszej Parafii jest ich 22, w tym 20 róż kobiet i 2 mężów.

Członkowie Róż Parafialnych modlą się codziennie na różańcu odmawiając dziesiątek różańca wyznaczony przez zelatorkę, a zmiany tajemnic dokonuje się w trzecią niedzielę miesiąca na sumie wraz z błogosławieństwem członków należących do róż.

Co miesiąc wysłuchają nauki stanowej dla rodziców, jest to tradycyjna forma formacji Kół Różańcowych.