Ogłoszenia duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą

niedziela 04.10.2020

Dziś 27 Niedziela Zwykła. W naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msze św. o 7, 9, suma o 11 z procesją różańcową i o 15 z nabożeństwem różańcowym. Uroczystej sumie będzie przewodniczył i wygłosi okolicznościowe kazania ks. Janusz Sądel z Rzeszowa. Nasza młodzież z KSM-u i ministranci prowadzą kiermasz. Są do kupienia u nich różańce, różne dewocjonalia, przedmioty drewniane do kuchni, drewniane zabawki, ozdobne świeczniki szklane, metalowe ozdoby do ogrodu i doniczek oraz ciasta i placki. Dochód na działalność tych grup.

W ciągu tygodnia Msze św. z Nabożeństwem Różańcowym będą o godz. 17. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej.

W środę po nabożeństwie różańcowym spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W piątek na godz. 17, na Mszę św. i różaniec, zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Otrzymają poświęcone różańce.

W sobotę na godz. 17, na Mszę św. i różaniec, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

W sobotę zapraszamy również dzieci na świetlicę w godz. 15 – 17.

Za tydzień 28 Niedziela Zwykła. Msze św. o 7, 9 suma o 11 i o 15 Msza św. z Nabożeństwem Różańcowym. Składka przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Wypada XIX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na fundusz papieski. O godz. 16 spotkanie grup parafialnych.

Zachęcamy również do wyjazdu na pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa w dniach 9 – 10 października.