Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą

niedziela 11.10.2020

Dziś 28 Niedziela Zwykła. Msze św. o 7, 9 suma o 11 i o 15 Msza św. z Nabożeństwem Różańcowym. Składka przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Wypada XX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek po Mszach św. na fundusz papieski. O godz. 16 spotkanie grup parafialnych.

W ciągu tygodnia Msze św. o 6.30 i wieczorne z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 17.

We wtorek liturgiczne wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w piątek wsp. św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.

W piątek SP w Hucinie wspomina swojego patrona św. Jana Pawła II. Nauczyciele i uczniowie będą uczestniczyć na Mszy św. i nabożeństwie różańcowym ze specjalną oprawą artystyczną.

W sobotę o godz. 14 Msza św. ślubna. W sobotę zapraszamy również dzieci do świetlicy parafialnej w godz. 15 – 17.

Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Msze św. o 7, 9 suma o 11 i zmiana tajemnic różańcowych oraz o 15 z Nabożeństwem Różańcowym. Taca będzie przeznaczona na misje.

Można już składać wypominki za zmarłych na listopad a także na wypominki roczne. Kartki na wypominki są w przedsionku kościoła.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie różańcowym. Chętne dzieci prosimy o zrobienie własnych różańców np. z jarzębiny, kasztanów, korali itp. Zrobione i podpisane różańce prosimy przynieść w sobotę i zostaną dane na wystawę.

Dziękujemy za każde wsparcie naszego kiermaszu. Dziękujemy za upieczone placki rodzicom ministrantów, młodzieży z KSM-u, Panią z Koła Gospodyń Wiejskich w Trześniu i Hucisku, podopiecznym z Dziennego Domu „Senior-Wigor” za upieczone ciastka. Młodzież z naszego KSM i LSO rozprowadza przy kościele znicze z okazji Wszystkich Świętych. Zaopatrując się u  nich w znicze wspieramy ich działalność.