Ogłoszenia duszpasterskie na 33 Niedzielę Zwykłą

niedziela 15.11.2020

Dziś 33 niedziela zwykła, Msze św. jak w każdą niedzielę. Po sumie nie będzie zmiany tajemnic różańcowych, o 15 Msza św. i różaniec za zmarłych z wypominkami.

W poniedziałek i wtorek Msze św. o 6.30 a od w środy do soboty o 6.30 i o 17.00. Od wtorku miały rozpocząć się misje parafialne ale ze zrozumiałych względów odbędą się w przyszłym roku. Udział w Mszach św. można wykorzystać w celu przyjęcia Komunii św. i zyskania odpustu za zmarłych.

W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki diecezji rzeszowskiej, w piątek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę wspomnienie Ofiarowania Najśw. Maryi Panny. W sobotę od godz. 15.00 czynna świetlica parafialna dla dzieci.

W następną niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msze św. o 7, 9 z udziałem dzieci, 11 i 15 z różańcem za zmarłych z wypominkami listopadowymi. Po Mszach św. zbiórka do puszek na WSD w Rzeszowie jako coroczna pomoc jesienna.

Bóg zapłać parafianom z Niwisk za sprzątanie i dekorowanie kościoła, o podjęcie kolejki prosimy teraz parafian z Huciny.

Do nabycia mamy pierwszy kalendarz parafialny. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Ofiara za kalendarz jest dobrowolna. Prosimy o hojność i wsparcie, gdyż zebrane fundusze zostaną przeznaczone na świetlicę parafialną. Przy wyjściu ministranci rozprowadzają jeszcze znicze i wkłady.

Dzieci, które zrobiły różance mogą je zabrać sprzed ołtarza do domu.